VIRTUÁLNA ASISTENTKA - VAŠA POMOC V PODNIKANÍ

Miška je veľmi zodpovedná, pedantná, precízna a spoľahlivá osoba, so zmyslom pre detail. Pri výkone každej úlohy mi dáva pridanú hodnotu vo forme návrhov na zlepšenie. Všetko dodá načas a na 100%.

https://www.careerspring.sk

 

Ing. Zuzana Záhradníková, certifikovaná kariérová poradkyňa

Na základe predchádzajúcej pozitívnej skúsenosti s Miškou pri tvorbe dokumentácie na ochranu osobných údajov som sa rozhodol, že s ňou budem spolupracovať i naďalej, a to na optimalizácii mojich reklamných kampaní na Google Adwords a FB stránke. Spoluprácu vrelo odporúčam!

https://www.svetelnaposta.sk

 

Marek Mesároš, majiteľ

S Miškou spolupracujem takmer pol roka a je to super. Miška je šikovná a vyzná sa v tých oblastiach podnikania (zmluvy, zákony,...), o ktorých ja nemám poňatia. Odporúčam :-).

https://www.famila.sk

Ing. Danka Koreňová Ščasná, majiteľka

Výborná asistentka - spoľahlivá, dôsledná, dochvíľna, ústretová. Výborná komunikácia, na úrovni a na rovinu ;). Miška sa mi stará o grafické vloženie textov do mojich šablón, plánovanie príspevkov na fb stránku, analýzu web-textov, ich opravu a napísanie zhrnutia. Plus ďalsie s tým spojené činnosti a spoluprácu mienim rozširovať. Miška, ďakujem za tvoju pomoc! 

https://www.cestaksebe.com

Tina Burgwieser, Dipl. Energetikerin, majiteľka

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.