VIRTUÁLNA ASISTENTKA - VAŠA POMOC V PODNIKANÍ

Ako nájsť svoju virtuálnu asistentku?

FCB foto (3).png

Ak máte pocit, že Vám povinnosti a papierovačky spojené s podnikaním už prerástli cez hlavu, je správny čas poobzerať sa po človeku, ktorý by vám vedel pomôcť, a zároveň Vás zbavil pracovného náporu (a najmä stresu!).

Je dôležité nájsť si čas na zamyslenie, ktoré úlohy by bolo možné delegovať ďalej. Ak podnikateľ zistí, že nie je efektívne zamestnať a platiť človeka na plný úväzok, má možnosť využiť práve externú službu virtuálnej asistentky. Kde ju hľadať? Pokiaľ nemáte odporúčanie od známych, sú výbornou voľbou sociálne siete a web, kde máte možnosť nájsť rôzne ponuky, referencie, ceny, škálu poskytovaných služieb a pod. Je len na Vás, aby ste spomedzi ponúk vybrali tú najvýhodnejšiu. Samozrejme platí pravidlo, že najlacnejšia varianta nemusí znamenať potrebnú kvalitu.

Čas, ktorý si vyhradíte a strávite osobnou konzultáciou s Vašou budúcou asistentkou, Vám môže ušetriť nemalé problémy do budúcna. Prekonzultujte s ňou Vaše potreby a jej možnosti, znalosti a ochotu učiť sa nové veci.

Vyberajte dôkladne a najmä podľa svojich pocitov, nezabúdajte že intuícia je na 99% tým najlepším pomocníkom pri rozhodovaní. 

 

Tieto stránky používajú cookies.
Prehliadaním týchto stránok s používaním cookies súhlasíte.